Przez kilka ostatnich miesięcy porządkowaliśmy i przebudowywaliśmy polską stronę Dziekanatu dostępną w oficjalnym serwisie SGH pod adresem: http://www.sgh.waw.pl/dsm/. Była to praca żmudna nie tylko dlatego, że należało sczytać wszystkie informacje, zastanowić się nad ich ułożeniem i następnie wcielić to w życie, ale także ze względu na to, że nasze oprogramowanie do zarządzania treścią stron internetowych jest stosunkowo mało przyjazne dla użytkownika. Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć – na przykład, aby menu po lewej było takie samo na stronie głównej i na podstronach – inne zaś wymagają mozolnego dłubania i ustawiania.

Mimo tych wszystkich nieudogodnień pracę nad przebudową w dużej mierze zakończyliśmy, a wszystkie strony i podstrony przeklikaliśmy we własnym gronie. Jako że to nie my jesteśmy odbiorcą naszej strony – prosimy Państwa o uwagi do niej (w komentarzach, albo mailowo do mnie). Nie wiem, czy uda się nam je wprowadzić, ale mogę obiecać, że weźmiemy je pod uwagę.

Na koniec tego wpisu słowa podziękowania należą się osobom, które wspierały mnie w procesie przebudowy: lwią jej część wykonała mgr Katarzyna Kłopotowska, w zakresie oprawy graficznej wspierała mnie (i nadal wspiera, bo kilka obrazków jest w trakcie tworzenia) mgr Katarzyna Uljasz-Rawa, natomiast w sytuacjach awaryjnych (nie działa!) ratowała nas p. Agnieszka Farat z Działu Promocji i Rekrutacji.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy strona DSM stanie się bardziej czytelna i przyjazna.

(Visited 312 times, 1 visits today)
The following two tabs change content below.
prof. SGH dr hab., w latach 2012-2020 prodziekan Studium Magisterskiego SGH, kierownik Zakładu Bliskiego Wschodu i Azji Środkowej, Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH

Ostatnie wpisy Katarzyna Górak-Sosnowska (zobacz wszystkie)